POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Fotografia produktowa 360

Fotografia obrotowa 360 jest wyjątkowym wsparciem w sprzedaży internetowej oraz katalogach produktów. Pozwala na realistyczną prezentację detali produktu. Dzięki możliwości obejrzenia przedmiotu dookoła, w dużym stopniu ułatwiamy klientom podejmowanie decyzji w zakupie. Nasze realizacje charakteryzują się doskonałą jakością, dzięki nowoczesnym technikom materiał finalny z łatwością można zaprezentować w internecie lub w kartach produktowych. Wykonujemy pojedyncze fotografie oraz serie, które nie stanowią problemu dzięki zastosowaniu zautomatyzowanego studia do fotografii obrotowej 360.

NASZA SPECJALIZACJA

Prezentacje produktu 360 to seria fotografii, które składają się na prezentację obrotową. Dzięki temu możemy oglądać przedmiot dookoła z możliwością przybliżania detali. Prezentacje mogę być dostarczane z wyciętym tłem.
2D PackShot to gotowe zdjęcia produktu, które mogą być dostarczone z wyciętym tłem. Profesjonalnie oświetlone i gotowe do zastosowań poligraficznych. Na 2D PackShot składa się kilka zdjęć prezentujących przedmiot z różnych stron.
Produkt Tour to prezentacja produktu 360, na której dodatkowo są umieszczane interaktywne punkty. Po wybraniu jednego z nich możemy wykonać różne akcje, np. obejrzeć detal produktu czy wykonać obrót do innego ujęcia.  
Product Film to kilka ujęć video wykonanych przy obrocie produktu z zastosowaniem różnych ogniskowych obiektywu. W efekcie uzyskujemy krótki film, który może zawierać animacje, podkład muzyczny oraz czytanie lektora.

Kompatybilne z :

W celu wykonania wycen prosimy o kontakt

Kontakt